Firma Profili

        

Uzun bir geçmişe dayanan tekstil tecrübeleri ile iplik, dokuma kumaş ev tekstil alanında imalatçı,ithalatçı ve ihracatçı firmalar olarak yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerine hizmet vermektedir.

Belenay dokuma fabrikamızdaki jakarlı ve armürlü dokuma tezgahlarımızda tafta,organize jakar,kesme jakarlı,kumaşlar polyester ve pamuk saten kumaşlar,güneşlik,şönilli kumaşlar üretilmektedir.


Sabırer Tekstil Ltd.Şti. Belenay Dokuma ve Ev Tekstili Ltd.Şti.Uzun bir geçmişe dayanan tekstil tecrübeleri ile iplik,dokuma kumaş ev tekstil alanında imalatçı,ithalatçı ve ihracatçı firmalar olarak yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerine hizmet vermektedir.

Belenay dokuma fabrikamızdaki jakarlı ve armürlü dokuma tezgahlarımızda tafta,organize jakar,kesme jakarlı,kumaşlar polyester ve pamuk saten kumaşlar,güneşlik,şönilli kumaşlar üretilmektedir.Ayrıca double-jakar fonluk kumaşlar ürünlerimiz arasındadır.Brode işlemelerinide çeşitli kumaşlara uygulamaktayız.Mefruşat ve manifatura kumaş çeşitleri ve pamuklu kumaşlarda üretmekteyiz.

Ev Tekstili alanında ise yatak örtüleri,uyku setleri,nevresim takımları,pike takımları,silikon yastık ve yorganlar bebe grubu,fantazi çeyiz ürünleri vs.BELENAY-RİNDA-BLNY ELİTE markalarıylayurtiçi ve dünya pazarlarına sunulmaktadır.

Fabrika bünyesinde faliyet gösteren proesyonel ekipten oluşmuş AR-GE Departmanı her geçen gün yeni tasarımlar,yeni ürünler ve yeni trendle geniş yelpazede kendini yenileyerekürünlerini sunmaktadır.

Toplam 36000 metre kare kapalı alanı olan fabrikalarımızda son sistem makinalarımızla günden güne zorlaşan piyasa şartlarına rağmen yatırımlarına devam edip ülkemizde istihdam sağlayarak kalite,dürüstlük,güven,müşteri memnuniyeti ve başarıyı hedefliyoruz.
Firmalarımız her türlü tüketici haklarına saygılı olup ürünlerimizgarantilidir.
Bizimle çalışıpve mücadele eden siz değerli bayilerimizle güç birliği yaparak büyümek ve paylaşımın haklı gururunu yaşıyoruz.