Firma Profili

        

BELENAY GURUP

Bünyemizde bulunan şirketlerimiz ve faaliyet alanları TEKSTİL ; BELENAY Tekstil Boya Baskı Apre San.Tic.Ltd.Şti ,SABIRER Tekstil San.Tic.Ltd.Şti İNŞAAT ; BELSA İnşaat A.Ş, ARTI FAYDA İnşaat Alışveriş Merkezi İşletmeciliği A.Ş TURİZM ; ALTINKOZA Turizm Ve Otelcilik Ltd.Şti ,The Berussa Hotel ,Uludağ Sarıalan Orman Köşkleri EĞİTİM; Bursa MONTESSORİ Eğitim Kurumları Ltd.Şti


Grup şirketlerimizden tekstil sektöründe faaliyet gösteren BELENAY TEKSTİL ve SABIRER TEKSTİL uzun yıllara dayanan tecrübe ve bilgi birikimiyle 120.000 metrekare kapalı alana sahip fabrikalarında iplik-dokuma kumaş-boya baskı-entegre kumaş üretimi yapmaktadır.Kumaş üretimi ev tekstili,mefruşat perde,bayan dış giyim konfeksiyon,abiye,gömleklik kumaş v.s. farklı tekstil alanlarına hitap etmektedir.

Profosyonel Ar-Ge ,Ür-Ge kadromuzla kalite yenilik ve güvende, hedeflediğimiz doğrultuda ilkelerimizden taviz vermeden ilerlemekteyiz. BELENAY Gurup tüm çalışanları ile birlikte sevgi ve güven sıcaklığıyla,gücümüze güç katan değerli BAYİİLERİMİZ’le yürüdüğü bu yolda prensipleriyle başarı odaklı var olmaya devam edecektir.

Yaptığımız yatırımlarla güzel ülkemize istihdam ve ekonomiye katkı sağlayarak iç ve dış pazarlara hitap eden ürünlerimizi sunmaktayız.BELENAY Gurup ‘’ÖNCE İNSAN-HİZMET ‘’ anlayışıyla başarı ve dürüstlükle hayatı anlamlı kılan güzelliklere kapılarını aralamaktadır.